Reference

Doporučení a hodnocení klientů osobního trenéra Martina Křivánka

reference
Martin Nový
hráč AC Sparta Praha - nyní hostovaní Jihlava

S Martinem se připravuju již přes rok. Většinou v období před letní nebo zimní přípravou. Zaměřujeme se na silové a technicky náročné cviky, které mi nejvíce pomáhají v tom že pokud je naši kondičním trenéři zařadí do přípravy tak se již nemusím soustředit tolik na techniku, ale plně na výkon. Zařazením tohoto cvičení do mé přípravy je nejlepší prevence proti zranění.

Zobrazit více...
David Phillips
Head Of Sales For Europe, The Middle East & Africa at The Music Sales Group

I was recommended Martin by a fitness coach I was currently working with having sustained a ligament tear in my shoulder. We worked together on the rehabilitation starting with stability, range of movement and strengthening. Since then I have continued to train with Martin to maintain and develop my fitness around this long term injury and my work which involves frequent travel. Together we have developed a fitness program which I can adapt to accordingly to use with limited or no gym equipment while travelling.

Zobrazit více...
Jiří Šimáně
český podnikatel, zakladatel a spolumajitel finanční skupiny Unimex Group

Martin je skvělý profesionál. Žil a pracoval v Anglii, která mu v jeho práci hodně dala. Přesně ví jak tělo funguje a kde jsou jeho limity . Nepřetíží vás, ale současně vám nic neodpustí. Ve svém oboru je naprostá špička a jeho komunikace s klientem či svěřencem odpovídá zemi, ve které se ve své činnosti zdokonaloval. Martina vám mohu opravdu s čistým svědomím doporučit.

Zobrazit více...
Vadim Leganov
student 17. let, syn atomobilového závodníka Eduarda Leganova

Я студент на последнем году школы. Стараюсь заниматься спортом каждый день. Так как я играю а футбол, наши тренировки заточены на улучшение в этой сфере. В целом тренировки очень интересные и как тренер, Мартин умеет объяснять и мотивировать.

Zobrazit více...
Halka

Trenér je to vskutku nevšední. Vzpomínka na Umu Thurman coby Beatrix Kiddo a jejího mistra,mi pomáhá jeho lekce přežít. Trénuji dva roky, cítím se skvěle a za tu dobu se nestalo,že by dvě lekce byly stejné. Zkrátka jedinečný…dechberoucí trenér!!! Doporučuji

Zobrazit více...
Olivier
I2C Manager Johnson & JohnsonA

I have been training with Martin for two months, he is focused on helping me achieving my goals and makes every session challenging (with a dose of fun). My general fitness has increased and I have seen improvements in my ability to complete more pushups, squats, lunges, core exercises and generally push myself harder throughout each session. Importantly, Martin ensures that my techniques are always correct to avoid any injuries. He is extremely reliable and punctual, always ready to start training ahead of time, with an exercise routine planned. I thoroughly enjoy working out in a personal training setting, and would recommend Martin to anyone looking to improve their fitness with a dedicated personal trainer. In no time, you will find yourself also looking forward to your workouts session.

Zobrazit více...
Jana a Jiří Berkovi
Autrio Investment s.r.o.

Martin je perfektní profesionální trenér, který chodí vždycky včas a neustále na sobě pracuje. Má velké znalosti z oblasti výživy a je to skvělý diagnostik. S manželem jsme s ním začali cvičit před 4 lety a jsme stále naprosto spokojení. Tréninky se pořád mění a jsou vždy zábavné a funkční. Hodně dbá na správné provedení.

Zobrazit více...
Sarah Prouse
Pilatest Master Treiner

One of the best trainers in Prague, who really knows his stuff! I look forward to every class as it’s always full of energy, challenging and fun! Can’t recommend him enough.

Zobrazit více...
Stanislav Mařík
Key Acount Manager, ABC data, malá kopaná: Santa Dominica, výběr Prahy, reprezentace ČR

S Kóřou spolupracuji cca 3 roky. Pomáhá mi rozvíjet moji fyzickou kondici, sílu a vytrvalost. Tréninky jsou intenzivní a také velmi náročné, ale zábavné a profesionální. Od té doby, co s Martinem spolupracuji se moje hra velmi zlepšila. Cítím se na hřišti rychlejší, silnější v osobních soubojích, a tím pádem sebevědomější. Za dobu, co s Kóřou spolupracuji, jsem byl 4x nominován do reprezentace České Republiky v malém fotbale. Zúčastnil jsem se ctyř Mistrovství Evropy, kde jsem získal dvě bronzové a jednu stříbrnou medaili. I díky Martinovi jsem se stal vícemistrem Evropy. Takže Kóřo děkuju.

Zobrazit více...
Mauliff Bose
Counsellor (Management) and Consul

Martin is really good at pushing people in a pleasant way and without being harsh. He's super knowledgeable and takes a keen interest in his clients' overall body health and well-being. In the three + months I've worked with Martin, I've seen and felt a definite change in my general strength and endurance. Plus, he has a friendly personality and is really easy to get a long with. HIGHLY RECOMMENDED!!

Zobrazit více...
Eva Chrenková
Zakladatelka katalogu tēhule

S Martinem jsem začala cvičit půl roku po porodu s cílem zbavit se bolestí zad a dostat se do formy po těhotenství, což se mi velmi rychle splnilo. Martin není “jen” trenér fitness, má hluboké znalosti z oblasti fyzioterapie a dbá na správnou techniku cvičení, což je pro mě dost důležité. Často chválí a podporuje

Zobrazit více...
C. Comstock
Manager, a Prague-based investment-management company

I’ve trained with Martin for three years now. I’m 44 years-old, but am probably in better shape than when I was in my twenties. My waist size has gone down, I’ve added a lot of muscle, and my stamina is much better. Martin changes the workouts each time, which keeps it interesting and distracts me from how hard he is making me work.

Zobrazit více...
František Jakubec

S Martinem spolupracuji již od roku 2015. Chodím k němu 2x týdně a většinou využívám skupinové lekce, kde se zaměřujeme hlavně na hluboké svalstvo. Dlouhodobě jsem přetěžoval tělo fotbalem či squashem a konečně jsem našel kouče, který mě učí posilovat i core, které mi v tréninku chyběl. Martin při tréninkách není jen od toho, aby z Vás dostal maximum, ale vždy se zaměřuje i na to, aby každý pochopil nutnost samotného cviku a důležitost správného provedení. Rád bych ještě vyzdvihl to, že i když chodím na skupinové lekce, tak přístup je vždy individuální. Martinovi stačí pár lekcí, aby dokázal rozpoznat vaše tělo či návyky a díky tomu je schopen přizpůsobit cviky vašim "disfunkcím a disbalancím".

Zobrazit více...
Angela Simone

In April 2017 I had a Hysterectomy resulting in a Compressed Femoral Nerve damage due to the length of the surgery and the pressure placed on this nerve. So when I woke up from surgery to my surprise and shock I couldn't feel my left leg, I had lost all feeling and couldn't walk. I was told by the Neurologist that I would or should regain full feeling and movement in my leg over the next 6- 8 weeks or longer. I asked him if I needed rehabilitation or rehab however he never referred me to one. So I took it upon myself to seek the services of Martin Krivanek. I used to train with Martin when he had classes at Powerfit and had used his rehab/Physio services in the past for a problematic knee which he rehabilitated over the course of time. So I decided that I didn't want to just hope and wait for my leg to naturally get better so I contacted Martin when I was able to get myself to the gym. Since June 2017 I have been seeing Martin twice a week for rehabilitation and physio. Martin has used various techniques/methods to help wake up the nerve to regain feeling, strength and correcting my walk. Martin uses massage, balance activities, strength and conditioning, core strength and various equipment to get my leg back to its former state before surgery. Martin has also helped my physiological state to perform these basic exercises and has helped me to motivate myself to continue with the exercises at home, work etc.. With Martins positive approach and extensive experience I have been able to get back most of the feeling back in my leg, my life and my goal to get back into Crossfit and other physical activities. I will continue to see Martin twice a week until I regain full range of motion and feeling back in my leg. I am very happy with our sessions, progress and definitely recommend his services.

Zobrazit více...
Viliam Meissner
Lékař

Potřeboval jsem zpevnit břicho, narovnat záda, vybudovat dosud neexistující core. Mám docela dobré kardio, jsem poměrně flexibilní, ale posilování mě nikdy nebavilo. A na těle, především v jeho držení je to znát. S Martinem trénuju dva měsíce, jednou týdně, většinou venku. Martin rychle rozpoznal, kde mám slabiny. Věnuje se mi celkově s důrazem na popsané nedostatky. Každý trénink je jiný, vždy je pestrý. V jednom jsou ale hodinové tréninky vždy stejné. Jsou zábavné! K posilování a rovnání stačí podložka, T-RX a někdy tzv. Bulgarian bag. Martin je pohodový kluk. Umí navodit přátelskou a zároveň i soutěživou atmosféru. Kdo nevěří ať se přijde podívat. Cvičíme na Ladronce, od 17.45, většinou v úterý…

Zobrazit více...
Martin Svoboda
Manažer výroby (Morava Ekol)

S Martinem jsem se poznal v době, kdy mi cvičení bylo cizí. Po pár návštěvách jeho tréninků jsem cvičení propadl natolik, změny jsem postupem času chodil cvičit od pondělí do čtvrtku vždy po práci. Motor, který mě hnal vpřed a posouval moje hranice, byl v jeden okamžik zastaven mým zraněním z minulosti, kdy jsem díky svému strachu nepodstoupil operační zákrokrok klíční kosti. Protože další cvičení bylo pro mě dost omezující, rozhodl jsem se nechat si klíček zoperovat a opravit. Nejhorší pro člověka závislého na cvičení je, když nemůže cvičit. Po 3 měsících jsem to nevydržel a začal jsem s Martinem pomalu rehabilitovat. Díky času, který mi věnoval při rehabilitačním cvičení, se nám spolu brzy povedlo celé rameno mobilizovat a já se po 10 týdnech mohl vrátit alespoň částečně ke cvičení. Martin je člověk, který dokáže naslouchat i cízímu tělu tak, že mu dokáže ukázat cestu, jakým způsobem mu co nejlépe pomoci.

Zobrazit více...
Jan Novák

Profesionální a zároveň lidský přístup. Hned poznáte, že ví o čem mluví a že má velké zkušenosti. Trénink je těžký, ale těším se vždycky na další.

Zobrazit více...
Michal Sirovatka
CEO, Com4In Group

S osobnim trenerem, Martinem Krivankem, chodim cvicit od roku 2015 a jiz bych nemenil. Od te doby jsem nemel zadne zraneni. Martin ma radu zkusenosti ze zahranici a i pres to, ze v jeho fitness nenajdete zadne stroje, jeho treninky jsou po kazde zabavne a vsestranne. Od kruhoveho treninku, pres korekcni cviceni az po strecink. A za ty tri roky nebyl zadny trenink s Martinem stejny. Martine, drzim palce a jen tak dal.

Zobrazit více...
TJ TATRAN Rakovnik
Hlavni trener Pavel Mares Majitel bronzové medaile z ME 2004

Zobrazit více...

Buďte s Martinem v kontaktu

Martin na Instagramu

instagram