služby
Uvolnění od stresu

Hledáte způsob, jak se zbavit stresu a uvolnit své myšlenky po namáhavém pracovním dni? U mě ho najdete. Připravím vám cvičební plán na míru, který pomůže vyplavit z těla endorfiny, zlepšit kondici a odpočinout si od pracovních povinností.

Více informací...
Poúrazový trénink

Pokud jste po úraze, či máte jiný zdravotní problém pohybového aparátu, rád vám pomůžu dostat se zpět do formy. Díky korektivnímu cvičebnímu plánu a dlouholetým zkušenostem umím rozpoznat pravou příčinu bolesti, která ne vždy souvisí s poraněným místem. Sám jsem si prošel rekonvalescencí po složité operaci, umím porozumět každé individuální bolesti.

Více informací...
Být fit

Přemýšlíš o tom, jak začít trénovat, ale nevíš, jak začít? GET FIT je balíček přímo pro Tebe, který tě naučí správným základům cvičení. Při vstupní diagnostice dostaneš základní informace o svém pohybovém aparátu. Dohromady nastavíme Tvé cíle a strategicky na nich začneme pracovat. V průběhu jejich dosažení se naučíš základy správné výživy, zpevníš CORE (hluboký stabilizační systém), zlepšíš flexibilitu i celkovou úroveň své kondice.

Více informací...
Zlepšit fyzičku

Rozhodl ses posunout úroveň svého fitness na vyšší level? Výborně! S GET STRONG programem využiješ vsechny nejnovějši tréninkové metody i pomůcky nezbytné k dosažení tvého cíle. Ať je to buď narůst svalové hmoty, zvýšení silové vytrvalosti nebo se chceš jen připravit na lyže či snowboard - naše treninkové metody ti zaručí silový pokrok.

Více informací...
Skupinový trénink

Skupinový trénink s Martinem zvládne každý laik i zkušený sportovec. Profesionálně připravený a vedený kolektivní trénink probíhá v přátelském prostředí, ve kterém se všichni navzájem motivují ke stále lepším výkonům. Skupinový trénink s Martinem probíhá 2× týdně ve skupině 2–8 lidí a je vhodný pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet pravidelně a kvalitně.

Více informací...
Začít trénovat

Kde cvičíme

kde cvičíme
Venku

Není nad cvičení na čerstvém vzduchu. Velmi často využívám pro tréninky venkovní prostředí. Proběhneme se v parku, kde nám poslouží ke cvičení lavička, strom či pár schodů :-). S klienty navštěvuji také velmi oblíbené fit parky, které najdete po celé Praze.

Studio AnYo

Nové zázemí pro tréninky pod střechou v plně vybaveném studiu na Praze 2. Nejen v nepřízni počasí se hodí indoor cvičení, pro které máme k dispozici veškeré standardní pomůcky nejen pro funkční trénink či cross fit.

U vás doma

K efektivnímu cvičení není potřeba plně vybavené fitness. Rád za vámi přijedu domů, kde zvládneme kompletní trénink, a to přímo ve vašem obývacím pokoji nebo na zahradě.

Online

Dnešní doba nám nabízí technologie, které mi umožňují provést vás tréninkem online. Připravím vám tréninkový plán s vysvětlením všech cviků a správného provedení a to celé bez nutnosti osobního setkání při každém tréninku.

Začít trénovat

Ceník

ceník

Osobní trénink / Diagnostika / Masáž / Skupinová lekce

Individuální lekce

1 lekce 1200 CZK
10 lekcí 11000 CZK
  • 10 % sleva
  • pohybová diagnostika v ceně
20 lekcí 20000 CZK
  • 20 % sleva
  • pohybova diagnostika v ceně

Skupinové lekce

1 lekce 180 CZK
5 lekcí 160 CZK 800 CZK
10 lekcí 150 CZK 1500 CZK

Diagnostika / Masáže

Diagnostika 700 CZK
  • pohybová diagnostika FMS
Masáže 700 CZK
  • myofasciální trigger point (MTrP)
  • sportovní masáž
Začít trénovat

Buďte s Martinem v kontaktu

Martin na Instagramu

instagram